دسته بندی اخبار و رویدادها
برچسب

ثبت نام دانش بنیان ها و شرکت های خلاق در تکنوتکس تسهیل شد

معرفی تکنوتکس تکنوتکس بستری برای هم‌افزایی و ارتقای سطح تعاملات سازنده در اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری است که فرصت ارائه دستاوردها، آغاز همکاری‌های جدید و برطرف ساختن موانع توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه را فراهم آورده است. این نمایشگاه با همت و مشارکت «معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری»، «شهرداری تهران» و «شرکت ایده‌پردازان مهرآسا» برگزار می‌شود.

شرکت‌ها در تکنوتکس 2023 فرصت خواهند داشت تا توانمندی‌ها، خدمات و محصولات جدید خود را به مشتریان، سرمایه‌گذاران، بازرگانان و بروکرهای فناوری ارائه کنند و از فضای نشست‌های مشترک برای شبکه‌سازی بهره‌مند شوند. حضور دستگاه‌های اجرایی در قالب میز خدمت نیز جهت رفع موانع رشد شرکت‌ها به عنوان یکی از بخش های نمایشگاه پیش بینی شده است.

در مرحله اولیه ثبت نام نمایشگاه تعداد قابل توجهی از سرمایه‌گذاران خطرپذیر، مراکز نوآوری و ارائه‌دهندگان خدمات ثبت‌نام کرده‌اند که تعامل با ایشان در بستر نمایشگاه، می‌تواند فرصت های رشد و توسعه فعالیت را برای شرکت های خلاق، دانش بنیان و استارتاپی فراهم آورد.

علاوه بر فعالان اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی، علاقه‌مندان به این حوزه، به خصوص دانشجویان از بازدیدکنندگان نمایشگاه تکنوتکس هستند. حضور دانشجویان در نمایشگاه از طریق ایجاد هماهنگی با دانشگاه‌ها تسهیل شده است. این حضور فرصت آشنایی دانشجویان با دستاوردهای فناورانه و برقراری ارتباط با شرکت‌ها جهت گذراندن کارآموزی یا جذب به شرکت‌ها را فراهم می‌آورد.

پست های پیشنهادی
0  دیدگاه ارسال شده